Bugun...ZEYÇED'DEN GÖKALP İLKOKULU ÖĞRETMENLERİNE ” 8 MART “ FİDAN HEDİYESİ!..
Tarih: 11-03-2018 00:07:21 + -


Zeytinburnu Çevre, Kültür ve Turizm Derneği ( ZEYÇED ) 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle Zeytinburnu Ziya Gökalp İlkokulu öğretmenlerine ve EKO PROJE öğrencilerine 90 adet " Fıstık Çamı Fidanı " armağan etti..

facebook-paylas
Tarih: 11-03-2018 00:07

ZEYÇED'DEN GÖKALP İLKOKULU ÖĞRETMENLERİNE ” 8 MART “ FİDAN HEDİYESİ!..

Zeytinburnu Çevre, Kültür ve Turizm Derneği ( ZEYÇED ) 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle Zeytinburnu Ziya Gökalp İlkokulu öğretmenlerine ve EKO PROJE öğrencilerine 90 adet " Fıstık Çamı Fidanı " armağan etti..

( ZEYÇED ) Zeytinburnu Çevre, Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Ali Gündüz, Denetleme Kurulu Başkanı Mehmet Alpay, Yönetim Kurulu Üyesi  Gülser Bal ve TSM Sanatçısı Halide Göksoy birlikteliğinde Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle, her yıl olduğu gibi bu yıl da öğretmenlere Çam Fideleri hediyelerinde bulundu. 
Ziya Gökalp İlkokulu Eko Proje konusunda öğretmenlerin ve de öğrencilerin çalışmalarını ve gayretlerini göz önüne  alan ZEYÇED ekibi ,katkı amacıyla bu girişimde bulunmuştu. Okul Müdürü Kenan İlktürk ve yardımcıları, Okul Aile Birliği Başkanı Hülya Özçelik Karaman, öğretmenler ve Eko Proje öğrencileri ZEYÇED ekibinin bu girişimlerinde yanlarında oldular. 
Sabah programında teneffüs arasında öğretmenler odasında normal dinlencelerini yapan öğretmenlere ,Eko Proje öğrencileri ve öğretmenleri, 8 Mart Dünya Çalışan Kadınlar Günü'nü kutlama amacıyla ellerindeki Fıstık çam fidelerini diğer öğretmenlere hediye etmeye başladılar. 
Zeytinburnu Çevre, Kültür ve Turizm Derneği ( ZEYÇED ) Başkanı Ali Gündüz,biz öğretmenlerimize olan sevgimizi FİDAN armağan ederek gösterdik,sizler de özel günlerde sevdiklerinize, hediye yerine fidan armağan ederek,hem sevdiklerinize anlamlı bir hediye vermiş olur,hem de fidanların toprakla buluşmasına vesile olmuş olursunuz “ dedi. 
Zeytinburnu Ziya Gökalp İlkokulu  Müdürü Kenan İlktürk’te ZEYÇED ekibine,anlamlı bir günde okullarında yapılan bu etkinlikten duyduğu memnuniyeti ifade edip katılımcılara teşekkür etti. 
Öğretmenler bu sürpriz karşısında mutluluklarını çam fideleri hediye eden öğrencileri öperek kutladılar. TSM Sanatçısı Halide Göksoy’ da teneffüs arasında öğretmenlere mini müzik ziyafeti verdi ve günün anısına fotoğraflar çekildi. 
Bu haber 299 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İSTANBUL Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
VİDEO GALERİ
YUKARI