HABERLER

 • BIST 100

  1.393%0,09
 • DOLAR

  8,4445% -0,13
 • EURO

  10,0553% -0,13
 • GRAM ALTIN

  491,08% -1,23
 • Ç. ALTIN

  810,282% -1,23

Vicdan Yaptırmayan Sağlıklı Atıştırmalıklar

Gün boyunca açlığınızı bastıran ve enerjinizi yüksek tutmanıza yardımcı olan sağlıklı atıştırmalıklar, ara öğünlerin ve atıştırma saatlerinin en önemli tercihi oluyor.
GENEL 8.07.2021 13:36:00 517 0

Gün boyunca açlığınızı bastıran ve enerjinizi yüksek tutmanıza yardımcı olan sağlıklı atıştırmalıklar, ara öğünlerin ve atıştırma saatlerinin en önemli tercihi oluyor. Çay ve kahve molalarının vazgeçilmez tamamlayıcısı Seren’in Doğal Dünyası’nın tahinli kurabiyeleri,  düşük kalorili ve besleyici özelliği ile ön plana çıkıyor. Hem sağlığa hem de damağa hitap eden Seren’in Doğal Dünyası’nın tahinli kurabiyeleri, ağızda dağılan kıvamıyla damakları şenlendiriyor. Hayvansal gıda ve şeker bulunmayan temiz içeriğiyle tercih sebebi olan Seren’in Doğal Dünyası’nın tahinli kurabiyeleri, sağlığına dikkat edenlerin içini rahatlatıyor.

Şeker, koruyucu, glüten, katkı maddesi ve trans yağ içermeyen ürünleriyle ön plana çıkan Seren’in Doğal Dünyası, tüketicilerin hem sağlığına hem de damak zevkine hitap ediyor.

Açlık ve tatlı krizlerini engelleyen sağlıklı atıştırmalıklar Seren’in Doğal Dünyası ile lezzet şölenine dönüşüyor. Sağlıklı ve pratik olmasıyla tercih edilen Seren’in Doğal Dünyası’nın tahinli kurabiyeleri, ara öğünlerin ve atıştırma saatlerinin başrolünde yer alıyor. İçeriğinde karabuğday unu, tahin, pekmez, tarçın ve fındık bulunan Seren’in Doğal Dünyası’nın tahinli kurabiyeleri, temiz içeriğiyle güven tazeliyor. Çay ve kahve molalarının vazgeçilmez tercihi olan Seren’in Doğal Dünyası’nın tahinli kurabiyeleri, yumuşak helva kıvamıyla damağınızda unutamayacağınız bir tat bırakıyor. Aynı zamanda çocukların da güvenle tüketebileceği tahinli kurabiyeler, www.serenindogaldunyasi.com’da satışa sunuluyor.