YAYLA ÇORBAMIZ DÜNYA LİSTELERİNDE YERİNİ ALDI; MEDYA İSE MERCİMEK ÇORBASINI KONUŞTU

Rahmi M. Koç Müzesi’nde sömestir atölyeleri

GEBKİM ve GTÜ İşbirliği protokolü imzaladı

İnsanlı ya da insansız uzaya yapılan yolculuklar sıklaşacak

Yarı yıl tatilinde uzaya yolculuk keyfi

Kartal Belediyesi Kreşlerinde Karne Heyecanı Yaşandı

Sancaktepe’de öğrenciler karnelerini aldı

Kartal Belediyesi’nden Aile Sağlığı Merkezi’ne taziye ziyareti

Sancaktepe'de Doğal Buz Pisti sömestr tatilinde kapılarını açtı

ÇEKMEKÖY'DE MESLEĞİM OKULUM PROJESİ İÇİN İMZALAR ATILDI

ÇEKMEKÖY'DE AİLELER TAPULARINA KAVUŞUYOR

EGE’NİN İNCİSİ BALIKESİR’DE İSTANBUL MEDYA RÜZGARI

Sancaktepe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş, sağlıklı ve huzurlu tatiller diledi

Levent Yazıcı 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı birinci döneminin sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayımladı

KARAKÖY TÜNELİ 147 YAŞINDA

HABERLER

 • BIST 100

  1.910%0,00
 • DOLAR

  13,4687% -0,28
 • EURO

  15,2368% -0,42
 • GRAM ALTIN

  796,71% -0,47
 • Ç. ALTIN

  1314,5715% -0,47

Tepe Emlak Yatırım, İDO’nun Ticari Alanlarını Kiralayacak

25 yıllık tecrübesiyle gayrimenkul sektörünün köklü kuruluşlardan biri olan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., İstanbul Deniz Otobüsleri’nin (İDO) terminal ve gemilerindeki ticari alanların kiralama hizmetlerini üstlendi.
EMLAK 26.03.2021 20:47:00 5045 0

25 yıllık tecrübesiyle gayrimenkul sektörünün köklü kuruluşlardan biri olan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., İstanbul Deniz Otobüsleri’nin (İDO) terminal ve gemilerindeki ticari alanların kiralama hizmetlerini üstlendi. Tepe Emlak Yatırım A.Ş. ideal marka karması oluşturma tecrübesiyle, İDO’nun ticari alanlarından elde ettiği geliri arttırmayı hedefliyor. 

Organize perakende sektöründe 25 yıldır gerçekleştirdiği projelerle birçok ilke imza atan, deneyimli kadrosuyla alışveriş merkezi yönetimi, kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini başarıyla gerçekleştiren Tepe Emlak Yatırım A.Ş., İstanbul Deniz Otobüsleri’nin (İDO) terminal ve gemilerindeki ticari alanların kiralama hizmetlerini de üstlenerek büyümesini sürdürüyor. 2019 yılında 11 milyon araç taşımacılığı gerçekleştiren ve 35 milyon yolcuyu taşıyan İDO’nun 34 terminali ve gemilerindeki kiralanabilir alanları yolcuların beklentisini karşılayacak şekilde doğru marka karmasıyla buluşturmayı ve ulaşımda İDO’nun tercih edilme gücünü arttırmayı hedeflediklerini söyleyen Tepe Emlak Yatırım Genel Müdürü Deniz Bozan, “Uzman kadromuz ve çeyrek asırlık tecrübemizle portföyümüzü yeni alanlarda da büyütmeyi sürdüreceğiz” dedi. 

“İhtiyaca özel kiralama stratejisi”
Deniz Bozan, “İDO terminallerindeki ziyaretçi profili ve yolcuların talepleri doğrultusunda şekillendirilecek kiralama stratejileri ile İDO’nun ticari alanlarında konumlandırılacak markaların, müşterilere pozitif alışveriş deneyimi yaşatmaları önceliğimiz olacak; bu sayede marka gücünü ve gelirini artırmayı hedefliyoruz.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

İDO Genel Müdürü Murat Orhan iş birliği hakkında şöyle konuştu: “İDO olarak tecrübesiyle gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan Tepe Emlak Yatırım ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğinden mutluluk duyuyoruz. Yolcularımız için uzun yıllardır verdiğimiz yüksek kalite standartlarındaki hızlı, emniyetli ve konforlu deniz taşımacılığı hizmetimizi terminal ve gemilerimizde daha da yukarıya taşıyacak bu iş birliğinin hayırlı olmasını diliyorum.”