Sancaktepeliler DİKKAT ! İsmini kullanıyorlar

Sancaktepeliler DİKKAT ! İsmini kullanıyorlar
YEREL 1.09.2019 01:23:32 4 0
SANCAKTEPE -  Sancaktepe İlçesinin sevilen isimlerinden biri olan Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız?ın ismini kullanarak para topluyorlar.
Sancaktepe?de son günlerde bir takım kimliği belirsiz kişiler, telefon dolandırıcılığı yapıyor. Sancaktepe ilçesindeki işadamlarını arayan şahıslar, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız söyledi sizi aramamızı diyerek yardım istiyorlar. Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız?ın ismini kullanan kişi veya kişiler  Yetimler Derneğinden aradıklarını ifade ederek yardım istiyorlar.
Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız konu hakkında ? Bu kişilerin yakalanması için Polis ve Savcılığa başvuru da bulunduk. Gerekli soruşturma başlatıldı. Vatandaşlarımızın ve esnaf arkadaşlarımızın mağdur olmaması için, ismimi kullanan bu şahıslara itibar etmemelerini önemle belirtirim. ? ifadelerinde bulundu.
Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız Yetimler Derneği adına yardım toplama gibi bir konularının olmadığını da ifade etti. Bu girişim de bulunanların yakalanması için çalışmalar başlatılmış oldu.