HABERLER

 • BIST 100

  1.408%0,03
 • DOLAR

  8,0614% 0,68
 • EURO

  9,6770% 0,74
 • GRAM ALTIN

  460,45% 1,36
 • Ç. ALTIN

  759,7425% 1,36

Sancaktepeli Harun Doğan’dan Spor Ayakkabısında BluWhite Markası

Sancaktepe ilçesinde salon sporları ayakkabı satış mağazası açan Harun Doğan BluWhite markası ile spor severlere hizmet veriyor.
EKONOMİ 2.03.2021 11:11:00 1556 0

Sancaktepe ilçesinde salon sporları ayakkabı satış mağazası açan Harun Doğan BluWhite markası ile spor severlere hizmet veriyor. 
Sancaktepe ilçesinin  tanınmış isimlerinden olan Harun Doğan BlueWhite markası ile spor ayakkabısı işine girdi. 

 

Güreş Milli Takım ve Beşiktaş Spor Kulübü Güreş Antrenörü Harun Doğan salon spor ayakkabısı  hakkında şunları söyledi ; “  Güreş sporunun faydasını gördüm. İşin içinde olunca ne olması gerektiğini görüyorsunuz. Salonda spor yapan bir çok sporcunun hep kaymadan şikayetçi olmasından dolayı yola çıktım. Salonda kaymayı önleyen kauçuk termo taban spor ayakkabı üretiminin ne kadar önemli olduğunu gördük. Koşma anında kayma olmadığı için size zaman kazandırıyor. “ dedi.
 

Bu tarz ayakkabıları özellikle salon sporlarının tüm dallarında kullanılabilir olmasının önemli olduğunu söyleyen Harun Doğan “ Polis ve Bekçi adayları, Besyo öğrencileri, Beden Eğitimi Adayları hepsi rahatlıkla kullanabilir." şekinde konuştu.
Harun Doğan ; “ Tasarımı ve üretimi bana ait olan salon sporlarında kayma yapmayan BlueWhite markalı ayakkabılarımızı satışa sunuyoruz. Ülkemizde tek olan ayakkabılarımız sporcularımıza hayırlı olsun “ dedi.
Tevfik Erk / İstanbul