Sancaktepeli Muhtar Adayı Erkan Kaban?dan örnek davranış

Sancaktepeli Muhtar Adayı Erkan Kaban?dan örnek davranış
YEREL 3.03.2019 11:27:42 1 0
SANCAKTEPE - 31 Mart Yerel seçimleri için siyasi partilerin yanısıra kendini tanıtmaya çalışan muhtar adayları da var gücü ile çalışıyor. Muhtar adayları bazen güzel çalışmalara da imza atıyor. İşte o örnek çalışmalardan birini  Sanacaktepe ilçesi İnönü Mahallesi?nde Muhtar Adayı olan Erkan Kaban gerçekleştirdi. 
İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Erkan Kaban, Kedi yuvalarını süsleyen öğrencilerle birlikte yuvaları parklara yerleştirdi. Muhtar Adayı Kaban, kedi yuvalarının önlerine yem ve su kabı koydu. Kaplara yem ve su koymayı da ihmal etmedi.
İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Erkan Kaban, çevreci ve hayvansever bir yaklaşımla güzel bir çalışmaya imza attı. Erkan Kaban ? Bir gün iş yerimde oturuyordum. Baktım komşularımızdan biri tahtaları sokağa bıraktı. Bunları ne yapacaksın diye sordum. Atıyorum işime yaramıyorlar diye cevap verdi. Tahtaları değerlendirmek için aldım. Tamamen atık olan malzemeler. Kestik tahtaları ve kediler için yuva yaptık. Mine Anaokulu öğrencileri de yaptığımız kulübeleri süsledi. Böylece ortaya kediler için yuvalar çıktı. ? diye konuştu.
İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Erkan Kaban ?  Ben hayvanları seven bir insanım. Bana göre atık malzemelerin değerlendirilmesi de çok önemli. Bu işler oturduğun yerden olmuyor. İnsanın içinden gelmeli, hayata bakış acısı ile alakalı güzel bir çalışmaya imza attığımız için mutluyum, huzurluyum ifadelerinde bulundu.? İfadelerinde bulundu.
İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Erken Kaban, Azası Celal Kayaalp, Mine Anaokulu öğrencileri ve okulun sahibi Mine Avcı ile birlikte yaptıkları kedi yuvalarını İnönü mahallesinde bulunan parklara yerleştirdiler. Kedi yuvalarının önüne yemlik ve sukabı ile birlikte yemde koyan Muhtar Adayı Erkan daha sonra çocuklarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
Tevfik Erk / İstanbul