HABERLER

 • BIST 100

  1.493%0,88
 • DOLAR

  9,5915% 0,07
 • EURO

  11,1484% 0,10
 • GRAM ALTIN

  557,14% 0,65
 • Ç. ALTIN

  919,281% 0,65

Sancaktepe'de Çocuklar İçin Eğlence Zamanı etkinliklerle devam ediyor

Sancaktepe Belediyesi Kültür Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği etkinlikler ile Meydan Park çocukların şenlik merkezi oldu.
İSTANBUL 5.09.2021 10:51:00 1179 0

Sancaktepe Belediyesi tarafından açık hava yaz akşamları etkinlikleri kapsamında düzenlenen çocuk şenliği Meydan Park’ta düzenlenen çeşitli aktivitelerle devam ediyor.

Sancaktepe’li çocukların yoğun ilgi gösterdiği ve Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü’nün de katıldığı etkinlikte  yapılan gösteriler 7’den 70’e tüm izleyicilere keyifli anlar yaşatıyor.

Sancaktepe Belediyesi Kültür Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği etkinlikler ile Meydan Park çocukların şenlik merkezi oldu. Düzenlenen etkinliklere Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü ve Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Av. Ercan Kader'de katılıyor.

Misafirlere çeşitli ikramlarında yapıldığı çocuk şenliğinde  Jonglör ve İllüzyon gösterileri,çocuk müzikleri,tiyatro oyunu ve Animasyon filmi ile  başta çocuklar olmak üzere katılımcılar tarafından ilgiyle izleniyor.

Meydan parka giderek çocukların eğlencesine ortak olan Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, Belediyenin sosyal ve kültürel etkinliklerine gösterilen ilginin kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek “Yapacağımız bu  sosyal ve kültürel etkinlikler ile çocuklarımız ve aileleri biraz olsun yaz sıcağının bunaltıcı etkisinden kurtulabilme imkânına sahip olacak.Özellikle  çocuklarımız da eğlenceli vakit geçirerek tatillerinin son günlerini dolu dolu geçirecek.Ayrıca  Bizler  için keyifli ve bir o kadar da özel bir günü daha geride kaldı. Meydan Park’ta gerçekleştirdiğimiz şenliğe katılan yavrularımızla birlikte gülüp, birlikte eğlenmek tarifsizdi.Bu etkinliğimize yoğun katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.