Sancaktepe`de Salih Şimşek Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

Sancaktepe`de Salih Şimşek Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu
YEREL 27.11.2018 00:45:51 4 0
SANCAKTEPE - Tokatlıların Sancaktepe ilçesinde sevilen ismi Salih Şimşek, Mart 2019 Yerel seçimlerinde AK Parti?den Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı başvurusunu AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığında gerçekleştirdi.
2004 ile 2008 yılları arası Ak Parti Yenidoğan Belde Başkanlığı yapan Salih Şimşek , Sancaktepe İlçesinde Tokatlıların sevdiği isim olan Salih Şimşek, Sancaktepe Tokatlılar Kültür  Platformu Başkanı olarak, Sancaktepe ilçesinde yaşayan  Tokat Derneklerinin görüşünü ve desteğini alarak yola çıktığını ifade ediyor.  AK Parti Yenidoğan Belde Teşkilatının kurucusu olan Salih Şimşek ? İsmimiz ne olursa olsun, soy ismimiz Tokat ?  diyerek Tokatlıların desteği ile yola çıktığını söylüyor.
AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına gelen Salih Şimşek, burada belediye meclis üyeliği için başvurusunu gerçekleştirdi.  AK Parti Sancaktepe İlçe Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Av. Ümit Şahin?den başvuru belgesini alan Salih Şimşek Günün anısına hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından ilçe başkanlığından ayrıldı.
Tevfik Erk / İstanbul