YAYLA ÇORBAMIZ DÜNYA LİSTELERİNDE YERİNİ ALDI; MEDYA İSE MERCİMEK ÇORBASINI KONUŞTU

Rahmi M. Koç Müzesi’nde sömestir atölyeleri

GEBKİM ve GTÜ İşbirliği protokolü imzaladı

İnsanlı ya da insansız uzaya yapılan yolculuklar sıklaşacak

Yarı yıl tatilinde uzaya yolculuk keyfi

Kartal Belediyesi Kreşlerinde Karne Heyecanı Yaşandı

Sancaktepe’de öğrenciler karnelerini aldı

Kartal Belediyesi’nden Aile Sağlığı Merkezi’ne taziye ziyareti

Sancaktepe'de Doğal Buz Pisti sömestr tatilinde kapılarını açtı

ÇEKMEKÖY'DE MESLEĞİM OKULUM PROJESİ İÇİN İMZALAR ATILDI

ÇEKMEKÖY'DE AİLELER TAPULARINA KAVUŞUYOR

EGE’NİN İNCİSİ BALIKESİR’DE İSTANBUL MEDYA RÜZGARI

Sancaktepe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş, sağlıklı ve huzurlu tatiller diledi

Levent Yazıcı 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı birinci döneminin sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayımladı

KARAKÖY TÜNELİ 147 YAŞINDA

HABERLER

 • BIST 100

  1.910%0,00
 • DOLAR

  13,4687% -0,28
 • EURO

  15,2368% -0,42
 • GRAM ALTIN

  796,71% -0,47
 • Ç. ALTIN

  1314,5715% -0,47

Sancaktepe Kaymakamı Karakaya’yı duygulandıran ziyaret

Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya, İlçede bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerini ziyaret etti ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
EĞİTİM 21.10.2021 19:57:00 1349 0

Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya, İlçede bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerini ziyaret etti ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Sancaktepe ilçesine yeni atanan Kaymakam Ahmet Karakaya, ilçede bulunan okulların çalışmaları hakkında bilgi almak, tanımak ve incelemelerde bulunmak için bir dizi okul ziyareti gerçekleştirdi. Sancaktepe Şehit Yüzbaşı Yusuf Kenan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulunan Kaymakam Ahmet Karakaya’ya Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş eşlik etti.

Kaymakam Karakaya, Şehit Yüzbaşı Yusuf Kenan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinde Okul Müdürü Ahmet Özer Kaliber ve Müdür yardımcıları tarafından karşılandı. Okulu gezen Kaymakam Karakaya’ya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş eşlik etti. 

Çanakkale Savaşı kahramanlarından Yusuf Kenan Bey'in adı verilerek Şehit Yüzbaşı Yusuf Kenan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olan okul aynı zamanda müze okul olarak tasarlandı. Binada, Yüzbaşı Yusuf Kenan Bey'in Çanakkale Savaşında cephede eşinden gelen mektubu okuduğu anı ve siperi betimleyen balmumu heykeli, şehidin resimleri ve yazışmalarının bulunduğu sergi alanlarını gezen ve çok beğenen ve duygulanan Kaymakam Ahmet Karakaya “ Bu güzel okulun yapımında emeği geçenleri tebrik ediyorum” dedi.

Okulun, konferans salonunu ve sınıfları dolaşan Kaymakam Karakaya’nın öğrencilerle samimi diyalog kurması ve dersler hakkında sohbet etmesi ile ziyaret programı devam etti.  Okul Müdürü ve öğretmenlerle görüşmesinin ardından Kaymakam Ahmet Karakaya’nın, Şehit Yüzbaşı Yusuf Kenan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyareti son buldu.
Tevfik Erk / İstanbul
 

Sancaktepe,Sancaktepehaberleri, sancaktepeses.com