HABERLER

 • BIST 100

  1.493%0,88
 • DOLAR

  9,5898% 0,06
 • EURO

  11,1387% 0,01
 • GRAM ALTIN

  557,14% 0,65
 • Ç. ALTIN

  919,281% 0,65

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Sancaktepe'ye veda etti

Sancaktepe Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile İzmir Çiğli ilçesine atanan Kaymakam Adnan Çakıroğlu için veda yemeği düzenledi.
İSTANBUL 6.09.2021 11:57:00 1185 0

 

Sancaktepe Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile  İzmir Çiğli ilçesine atanan Kaymakam Adnan Çakıroğlu için veda yemeği düzenledi.

Düzenlenen veda yemeğine, Kaymakam Adnan Çakıroğlu ve eşi, Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü ve eşi, Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Ayyıldız, Hasan Kamal, Sancaktepe Belediye Meclis Başkanvekili Haşim İskender, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, İlçe Kurum Müdürleri, Belediye Müdürleri, Sancaktepe Muhtarları, Sancaktepe Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Duygu dolu anların yaşandığı veda yemeğinde, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Günnur Savaş'ın teşekkür konuşması ile başladı. Günnur Savaş,Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun hizmetleri hakkında yaptığı duygusal konuşması davetlilerin alkışları ile karşılık buldu.

Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü yaptığı konuşmada Kaymakam Çakıroğlu'na yeni görev yerinde başarılar diledi.Başkan Döğücü, kouşmasının devamında Kaymakam Çakıroğlu’nun ilçeye yaptığı hizmetleri için teşekkür etti. 

Kaymakam Adnan Çakıroğlu yaptığı konuşmada Sancaktepe ilçesinin her geçen gün nüfusunun arttığını belirtti. Kaymakam Çakıroğlu "İlçedeki tüm kurumlarla uyum içinde ilçedeki vatandaşlarımıza hizmet vermeye çalıştık. Herkese çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. Kaymakam Çakıroğlu son olarak Sancaktepe’ye hizmet etmekten dolayı çok mutlu olduğunu ve emekli olduğunda Sancaktepe’ye yerleşeceğini söyledi.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe Muhtarları ve Kaymakamlık Personeli günün anısına birer hediye ve çiçek takdim ettiler. Kısa süren program çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Tevfik Erk / İstanbul