Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu, Mahalle Muhtarlarına Teşekkür Belgesi verdi

Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu, Mahalle Muhtarlarına Teşekkür Belgesi verdi
YEREL 27.11.2018 01:42:24 4 0
SANCAKTEPE -  Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, görev yaptıkları süre içerisinde göstermiş oldukları başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı İlçede görev yapan 19 Mahalle Muhtarına ?Teşekkür Belgesi? verdi.
22 Kasım Perşembe günü Kaymakamlık Makamında gerçekleşen belge dağıtım törenine muhtarları temsilen; Atatürk Mahalle Muhtarı Cennet Taaçyıldız, Yunus Emre Mahalle Muhtarı Emin Güveli, Fatih Mahalle Muhtarı Sadık Belkıs, Abdurrahmangazi Mahalle Muhtarı Hüseyin Kocagöz ve Merve Mahalle Muhtarı Nihat Bıyık katıldı.
Öncelikli konusu Bağımlılıkla Mücadele olan Devlet-Millet buluşması kapsamında; Vatandaşlarımızın istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla, tüm kamu kurum müdür ve amirleri ile birlikte 19 mahallemizde halk günü toplantılarının yapıldığını belirten Kaymakam Adnan Çakıroğlu, ?Halk günü toplantılarının organizasyonu, Bağımlılıkla Mücadele Mahalle Çalışma Birimlerinin kurulması ve çalışma biriminiz ile birlikte göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum? dedi.
Demokrasimizin temel taşı, milletimizin güzide temsilcisi ve hizmetkârı muhtarlarımıza bundan sonraki çalışmalarında da başarılar dileyen Kaymakam Çakıroğlu, daha sonra Muhtarlara Teşekkür Belgelerini verdi.
Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu?nun muhtarlara vermiş olduğu Teşekkür Belgesinde şu ifadeler yer aldı;
?Görev yaptığımız süre içerisinde mahalle halkının sorunlarının çözümü konusunda resmi kurumlarımızla yaptığınız işbirliği, mahallenizdeki sorunların çözümünde hassas davranmanız ve bağımlılıkla mücadelede Mahalle Çalışma Grubunuz ile birlikte özverili çalışmalarınızdan dolayı şahsınıza teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim. ?