Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu, Cengiz Topel İlkokulunu ziyaret etti

Sancaktepe Kaymakamı Çakıroğlu, Cengiz Topel İlkokulunu ziyaret etti
YEREL 27.11.2018 01:03:30 1 0
SANCAKTEPE -  Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, okulların sorunlarını ve sıkıntılarını yerinde incelemek, öğretmen ve öğrencilerle sohbet etmek amacıyla başladığı okul gezilerini sürdürüyor.
15 Kasım Perşembe günü İlçe Milli Eğitim Müdür V. Murat ŞİT ile birlikte Cengiz Topel İlkokulunu ziyaret eden Kaymakamımız Adnan ÇAKIROĞLU, Okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya geldi.
Okul girişinde öğrenciler tarafından çiçekle karşılanan Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, okulda incelemelerde bulunarak; okul müdürü Yücel Sarıca?dan okul hakkında bilgi aldı.
Daha sonra öğretmenlerle bir araya gelen Kaymakam Adnan Çakıroğlu, kutsal olduğu kadar mesuliyeti de ağır bir mesleği icra eden bütün öğretmenlerimize şükranlarını sunduğunu belirterek, ?Bizler beşikten mezara kadar ilim tahsil etmeyi emreden, kalemin kılıçtan üstün olduğu bir medeniyetin mensupları olarak, tarih boyunca olduğu gibi bugün de öğretmenlerimize büyük değer veriyoruz. Zira öğretmen, sadece öğreten, bilgiyi nakleden insan değildir. Öğretmen, öğrettiğinden ziyade, yetiştiren, eğiten, terbiye eden; öğrencisinin içindeki cevheri sabırla açığa çıkaran ve işleyen kişidir? dedi.
Öğretmenlere başarı dileklerini ileten Kaymakam Adnan Çakıroğlu, çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaretini sonlandırdı.