Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu`nun Yeni Yıl Mesajı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu`nun Yeni Yıl Mesajı
YEREL 3.01.2019 00:33:35 1 0
SANCAKTEPE - Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, yeni yıl mesajı yayınladı.
Yeni yılın ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını dileyen Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu mesajında ?Saygıdeğer Sancaktepeliler, 2018?i bitirip 2019 senesine girmeye hazırlandığımız bugünde, yeni yılınızı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.
Yeni yılın ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.
Yeni yılda, başta kamu kurum ve kuruluşlarımız olmak üzere, yerel yönetimlerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve toplumumuzun tüm kesimleri ile birlikte, güzel ilçemiz Sancaktepe?nin her alanda gelişip kalkınması, vatandaşlarımızın refah, huzur ve mutluluğu için gerekli tüm çalışmaları sürdüreceğiz. Hiç kuşkusuz bu hususta siz değerli Sancaktepeli vatandaşlarımıza da önemli görevler düşmektedir.
Bu anlayışla 2019 yılında da İlçemizin ve ülkemizin bugüne kadar elde ettiği başarıları yeni başarılarla perçinlemeli, çocuklarımıza daha güzel ve müreffeh bir ülke bırakmanın çabası ve çalışması içerisinde olmalıyız.
Bu vesileyle; 2019 yılına iyiliğin, kardeşliğin, sevginin, saygının, birlik ve beraberliğin hâkim olması dileklerimle yeni yılın Sancaktepelilere, ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesini temenni ediyorum.? dedi.