Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Şehit Ailelerini ziyaret etti

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Şehit Ailelerini ziyaret etti
YEREL 22.06.2019 10:43:33 1 0
SANCAKTEPE -  Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Ramazan Bayramı münasebetiyle vatanı ve istiklali için canını ve kanını feda etmekten çekinmeyen ve bu uğurda can veren kahraman şehitlerin ailelerini ziyaret ederek,  istek ve taleplerini dinledi.
12 Haziran Çarşamba günü gerçekleşen ziyaretlerde Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu?nun yanı sıra Sancaktepe Müftü V. Mehmet Zeki Bakırcıoğlu, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ali Özdemir ve Sancaktepe Sosyal Hizmet Merkez Müdürlüğü Şehit Yakınları ve Gazilere Hizmet Birimi Sorumlusu Sema Odabaşı da katıldı.
İlk olarak 1994 yılında Şırnak?ta Şehit olan Er Beyhan Topçu?nun ailesini ziyaret eden Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu ve beraberindekiler sırayla; Şehit Er Satılmış Yıldırım, Şehit Er Veysel Köse, Şehit Er Uğur Sağdıç, Şehit Er Çınar Taş, Şehit Er Birol Yazıcı, Şehit Er Muzaffer Korkmaz ve Şehit Er Muharrem Aykurt?un ailelerini ziyaret ederek, istek ve taleplerini dinledi.
Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyaretlerde şehit ailelerine yakın ilgi gösteren Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu ve beraberindeki heyet tüm şehitlerimiz için dua etti.
Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu ziyaretler kapsamında yaptığı konuşmada; vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden tüm kahramanları rahmet, minnet ve şükranla andığını belirterek, şehitlerimizin emaneti olan değerli ailelerine sahip çıkmak onların acılarını, üzüntülerini ve sorunlarını paylaşmanın bizlerin üzerine düşen milli bir görev, görevin ötesinde de bir vefa borcu olduğunu ifade etti.
Kaymakam Çakıroğlu, her zaman olduğu gibi bundan sonra da vatan için eşlerini, evlatlarını şehit veren ailelerin yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.
Şehit aileleri ise, ziyaretten duyduklarını memnuniyeti dile getirerek, Kaymakam Adnan Çakıroğlu ve beraberindeki heyete teşekkür etti.