Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü Mahalle sakinlerini dinliyor

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü Mahalle sakinlerini dinliyor
YEREL 3.03.2019 10:25:06 1 0
SANCAKTEPE - AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe?de mahalle toplantılarına devam ediyor. Mahalle mahalle yapılan toplantılarda mahalle sakinleri ile buluşan Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, Mahalle sakinlerinin isteklerini ve sorunları dinliyor, yapılması istenenleri bir bir not alıyor.
Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü , Mahalle toplantılarından birini de Meclis Mahallesinde gerçekleştirdi. Sarıgazi Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, Kemal Ayyıldız, Belediye Meclis üyeleri, muhtar adayları, mahalle sakinleri katıldı.
MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu ve AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir birer selamlama konuşması yaptılar.
AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir ? Mahalle sakinlerimizi dinlemek istiyoruz. Bu güne kadar yapılmayan neler varsa onları almak istiyoruz. Toplantımızın esas amacı bu,  31 Mart Yerel seçimlerine az bir süre kaldı. Bu süreyi çok iyi değerlendirmemiz lazım. Sancaktepe?de 10 yılda bir çok kazanımlarımız oldu. Bunları kaybetmemek lazım. ?ifadelerinde bulundu.
AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü ? Mahalle mahalle toplantılar yapıyoruz. Vatandaşımız neler istiyor, onların gözünde neler eksik. Sorunlar nelerdir. Bunları dinlemek için buradayız. Esnafımızla, komşularımızla bir araya geliyor sizleri dinliyoruz. Sizlerden aldığımız güçle hizmetlerimizi arttırarak devam ediyoruz.? Şeklinde konuştu.
Tevfik Erk / İstanbul