ÖZGEN NAMA GAZETECİLERLE BULUŞTU

ÖZGEN NAMA GAZETECİLERLE BULUŞTU
YEREL 3.01.2019 01:16:14 1 0
SANCAKTEPE -  Program Merkezdenhaber.com haber sitesi ve Gazete Belediye´nin gazetecilere hazırladığı onur belgelerinin verildiği kahvaltıda CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Özgen Nama Gazetecilerle buluştu.
Samimi bir havada gerçekleşen sohbette neden aday olduğu konusunda gazetecilere bir açıklama yapan Nama, gazetecilerin sorularına da cevap vererek, yüzde ellinin üzerinde oy alacağını söyleyerek iddialı bir çıkışta bulundu.
2014 yerel seçimlerinde yüzde otuz beş oy aldıklarını belirten Nama, ? o zaman 38 yaşındaydım şimdi ise 43 yaşına girdim ve daha çok tecrübe elde ettim. Nerede hata ettim ve nerede yanlışlarım oldu onları gördüm. Şimdi ise tecrübeyle ve daha temkinli ve titiz bir şekilde seçim stratejisi ile seçimlere gireceğiz ve bu seçimlerde bütün parti tabanlarından oy alacağız? dedi.
?Biz siyasete tepeden değil temelden başladık. Bu yüzden siyasetin en aşağısından yani gençlik kollarından başlayarak bütün kademelerini aşa aşa geliyoruz. Partinin sırtına yük değil partiye katma değer katacağız ve inanıyorum ki partinin oyundan daha yüksek bir oy oranı ile seçimleri kazanacağım? dedi. Basın mensuplarına özel bir basın odası açacaklarını da söyleyen Nama, ?biz üç güvenlik bariyeri aşılarak girilen bir belediye değil, halkın rahatça ulaşacağı bir başkan olacağız ve sorunları biliyoruz. Çünkü Belediyecilik tecrübesi ile hemhal olduk. Halkın menfaatlerine uygun bir uygulama ile modern şehircilik anlayışının esasları doğrultusunda çalışmalarımız yön vereceğiz? dedi.
Program merkezdenhaber.com haber sitesi ve Gazete Belediye´nin gazeteciler için hazırladığı onur belgelerinin verilmesi son buldu. Belgeleri Musa Has ve Özgen Nama birlikte takdim ettiler.