Muhtar Adayı Baytöre , Osmangazi Mahallesi örnek bir mahalle olacak

Muhtar Adayı Baytöre , Osmangazi Mahallesi örnek bir mahalle olacak
YEREL 3.03.2019 03:18:58 1 0
SANCAKTEPE -  Sancaktepe Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Kahraman Baytöre, Muhtar adayı olarak amacını ve hedeflerini açıkladı. 
Sancaktepe ilçesinde yaklaşan 31 Mart Yerel seçimlerde aday olan muhtar adayları kendileri tanıtmak amaçlarını ve hedeflerini mahalle sakinlerine anlatmak için çalışmalara başladılar.
Birkaç aydan beri Osmangazi Mahallesinde tanıtım çalışmalarını sürdüren Kahraman Baytöre, amacı ve hedefleri hakkında konuştu. 
Baytöre, ? Eğer Muhtar seçilirsem, maaşımı olduğu gibi mahallemde ki öğrencilere burs olarak vereceğim . Bir sefer değil beş yıl boyunca öğrencilere burs vereceğim. Çünkü onlar bizim geleceğimiz.? dedi.
Her insanın arzu ettiği bir hayali vardır diyen Muhtar Adayı Kahraman Baytöre ;? Oturduğum mahallenin yaşanabilir bir mahalle olması. Güzel sokaklar ve huzurlu bir semtte yaşamak istiyoruz. Osmangazi Mahallesine yakışanı yapmak ve yapılmasını sağlamak için muhtar adayı oldum. Hedefim Osmangazi Mahallesi örnek bir mahalle olsun.? diyerek amacını ifade etti.
Mahalle muhtarı olunca yapmak istediklerini  sıralayan Muhtar Adayı Kahraman Baytöre; ? Bölgemizde bulunan işletmelerle, iş birliği sağlayarak mahalle sakinlerimiz içinde işe ihtiyacı olanlara iş imkanı sağlamak. Mahallemizdeki yaşlı ve yardıma muhtaç olanların gerekli ihtiyaçlarının zamanında sağlanmasının takipçisi olmak. Karanlık sokaklarda yaşamak bizim hakkımız değil mahalle komşularımız bunu hak etmiyor ,  mahallemiz ışıl ışıl olmalı, aydınlık olmalı bunun takipçisi olabilmek.  Mahallemize yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları kazandırmak için çalışmak  hedefimiz olacak ? dedi.
Osmangazi Muhtar Adayı Kahraman Baytöre ; ? Mahallemizin en önemli sorunlarından biri olan banka atm?lerinin kurulmasını sağlamak ve gerçekleştirmek. Bununla birlikte mahallemizin içinde bir taksi durağı oluşturulmasını sağlamak benim hedeflerim arasında? şeklinde konuştu.
Kahraman Baytöre kimdir ?
1974 Ardahan doğumlu, evli ve 2 çocuk bası olan Kahraman Baytöre 32 yıldır Samandıra Osmangazi mahallesinde oturuyor. Reklam, gıda ve tekstil sektöründe iş yapan Baytöre, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetici ve üye olarak yer almakta. Spora ilgi duyan Baytöre, Sarıgazi Spor Kulübü yönetim kurulunda yer almakta.
Tevfik Erk / İstanbul