MHP Sancaktepe?ye görkemli başvuru

MHP Sancaktepe?ye görkemli başvuru
YEREL 27.11.2018 00:53:52 1 0
SANCAKTEPE - Mart 2019 Yerel Seçimlerinde aday olmak isteyenlerin siyasi partilere başvuruları devam ediyor. Sancaktepe İlçesinde de aday adayı olan ve siyasi partilerin kapısını çalanların her geçen gün artarak devam ediyor.
Bu başvurular sırasında zaman zaman renkli görüntüler de ortaya çıkıyor. MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığına sevenleri ile birlikte Mehteran Takımı ile gelen  Akar Adem Sezgin?in başvurusu görkemli geçti.
Tokat Vakfı Başkanı Salih Tanrıverdi, Sancaktepe Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Mücahit Sezgin, Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Yaşar Coşar,  Bölge İşadamlarından Aycan Turizm Sahibi Ahmet Aksoy, Görel Turizm Ortağı Murat Görel, yüzden fazla Sancaktepeli komşuları eşlik ederken, Mehteran Takımıyla birlikte Samandıra merkezde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi  Sancaktepe ilçe Başkanlığına gelen İş Adamı Akar Adem Sezgin meclis üyeliği aday adaylığı başvurusunu yoğun ilgi altında gerçekleştirdi.
Samandıra meydanında konser veren Mehteran takımını Sancaktepeliler ilgi ile izledi. Sancaktepe Gümüşhaneliler Dernek Başkan Yardımcısı ve İşadamı olan  Akar Adem Sezgin daha sonra İlçe Başkanlığına çıkarak, Meclis Üyeliği Aday Adayı başvuru evraklarını MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu?na teslim etti.
MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu ? Sancaktepe Gümüşhaneliler Derneği(GÜSAD) Başkan Yardımcısı, Bölgemizin sevilen işadamlarından Sn. Akar Adem Sezgin, Mahalli İdareler Seçimleri Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvurusunu yoğun bir kalabalık ile teşkilatımıza gerçekleştirdi. Sn.Akar Adem Sezgin ve tüm komşularımıza teşkilatımıza göstermiş oldukları ilgi dolayısıyla teşekkür ederim.? Dedi.
Meclis Üyesi Aday Adayı Akar Adem Sezgin ? Kıymetli Dostlarım, Sancaktepe evimiz, Sancaktepe geleceğimiz, Sancaktepe fedakarlık noktasında hiç bir mücadeleden kaçmayacağımız yegane ortak değerimizdir.
Bu vesile ile komşularımız ve vatandaşlarımız ile birlikte daha güzel, daha iyi yaşanabilir bir Sancaktepe hayali ile milli ve üretken belediyecilik anlayışını sağlamak için Mhp Sancaktepe İlçe Başkanlığına Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvurusu yapma kararı almış bulunmaktayım. ? diye konuştu.
Böylece Sancaktepe İlçesinde Mehteran takımı ile gelip başvurusunu gerçekleştiren Akar Adem Sezgin ?de bir ilke imza atmış oldu.
Tevfik Erk / İstanbul