Kadir Arkutcu,Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

Kadir Arkutcu,Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu
YEREL 11.12.2018 23:46:19 1 0
SANCAKTEPE - Yaklaşan 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Sancaktepe Belediye Meclis Üyeliği için Aday Adayı başvurusu yapan Kadir Arkutcu Kastamonulu bir iş adamı.
AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına oldukça kalabalık Kastamonulu dostları ve seveleri ile gelen Kadir Arkutcu başvurusunu gerçekleştirip Belediye Meclis üyesi Aday Adayı oldu.Kadir Arkutcu`ya başvuru alındı belgesini AK Parti Sancaktepe Kadın Kolları Başkanı Sefanur Akça verdi.
Kastamonuluların yoğun ilgisi ile birlikte Adalet ve Kalkınma Partisine  başvuru yapan İş Adamı Kadir Arkutcu  1989 yılından bu yana Sancaktepe Yunus Emre Mahallesinde ikamet ediyor.
1990 lı yıllarda başladığı iş yaşantısında halen KARDEŞLER TEKNİK ve OSKA POMPA LTD. ŞTİ`nin kurucusu ve sahibi olarak devam etmektedir.Evli ve iki çocuk babası olan Kadir Arkutcu, hırslı,çalışkan ve idealist kimliği ile çevresinde tanınmaktadır.
Kadir Arkutcu, Sancaktepe de uzun yıllardır ikamet ettiğinden dolayı  İlçenin ihtiyaçlarını iyi analiz ederek; İş ve sosyal hayatındaki kazanımlarını Sancaktepe ve Sancaktepelilere sunmak için belediye meclis üyeliğine  aday adayı olduğunu belirtti.
Kadir Arkutcu  başarılı iş yaşantısının yanısıra  toplum yararına projeler üretmek  için Sivil Toplum Kuruluşlarında da görev yapmaktadır.Kurucu üyesi olduğu Kastamonu İli Araç İlçesi Karacık Köyü Yardımlaşma Derneğinde 3 dönemdir  başkanlık görevinin yanısıra Araç Boyalı Dernekler Platform üyeliği ve Sancaktepe Kastamonu 37 Derneğinde  Denetim Kurulu üyeliği görevini yapmaktadır.
Meclis Üyesi Aday Adayı olan Kadir Arkutcu; "Dostlarımızın ve  sevenlerimizin desteği ile  teveccühlerine mazhar olabilmek için  hizmete talip oldum .Görev verilmez alınır prensibi ile  göreve ve hizmete talibim. Allah çıktığım bu yolda utandırmasın" diyerek  konuşmasını sonlandırdı.
Tevfik Erk / İstanbul