HABERLER

 • BIST 100

  1.393%0,09
 • DOLAR

  8,4445% -0,13
 • EURO

  10,0553% -0,13
 • GRAM ALTIN

  491,08% -1,23
 • Ç. ALTIN

  810,282% -1,23

İYİ Parti heyeti Sancaktepe’de SANİAD’ı ziyaret etti

Kısa adı SANİAD olan Sanayici ve İş Adamları Derneği, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel ve İYİ Parti üyelerini ağırladı
İSTANBUL 26.06.2021 22:22:00 715 0

 İYİ Parti Genel Başkan Yrd. Ünzile Yüksel , İYİ Parti Milletvekili Prof. Dr. İmam Hüseyin Filiz , Genel İdare Kurulu Üyesi Dursun Çolak,  İBB Meclis Üyesi Grup Başkan Vekili  İbrahim Özkan, İYİ Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yaşar Özkan, İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk, İYİ Parti  Merkez Disiplin Kurulu, İYİ Parti İstanbul İl Yöneticileri ve İYİ Parti Sancaktepe İlçe Yöneticilerinden oluşan İYİ Parti heyeti Sancaktepe ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 


SANİAD Başkanı Osman Aktan ve SANİAD Yönetim kurulu üyeleri Metin Yazıcı, Rüstem Aldağ, Şenol Köseoğlu, Mustafa Doğru, Cengiz Öksel, Adem Yılmaz, Harun Işık, Hande Çankaya  İYİ Parti heyetini Dernek Merkezinde ağırladı.
SANİAD Başkanı Osman Aktan ; “ İlçemizde bulunan tüm siyasi partilere kapımız açık. Ziyaretiniz bizi memnun etmiştir. İş insanlarına verdiğiniz önem için ayrıca teşekkür ederim. İş dünyasının sorunlarını dile getirdiğimiz ziyarette İYİ Parti heyeti sorunların çözümü için meclise taşınması yönünde notlar aldılar. Güzel bir istişare toplantısı gerçekleştirdik. Ziyaretleri için yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız adına tekrar teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarının ardından İYİ Parti Heyetinin SANİAD ziyareti sona erdi. İYİ Parti heyeti daha sonra Muhtarlar ve Esnaf ziyaretlerine devam etti.
 

Yoğun program akışının ardından İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk ; “ Sancaktepe ilçemizde  STK ziyaretlerimizi Genel Başkan Yardımcımız Sn. Ünzile Yüksel, Milletvekilimiz Sn. İmam Hüseyin Filiz, İBB Grup Başkanvekilimiz Sn. İbrahim Özkan, GİK Üyemiz Sn. Dursun Çolak ve İlçe Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte gerçekleştirdik. Misafirperverliği, İlgi alakalarından ötürü tüm STK temsilcilerimize ve yönetim kurulu üyelerine şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.
Haber Tevfik Erk / İstanbul