İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı Futbol Turnuvası düzenledi

İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı Futbol Turnuvası düzenledi
YEREL 6.10.2019 09:21:17 3 0
SANCAKTEPE - Sancaktepe?de düzenlenen halı saha futbol turnuvasının başlama vuruşunu İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu yaptı.  
İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu düzenlenen turnuva hakkında ?İYİ Parti Sancaktepe ve Sultanbeyli teşkilatları oynayacak olduğu turnuvanın hazırlık maçına iştirak ediyoruz. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur düsturuyla İYİ Partimizin mensuplarını her zaman spora teşvik ediyoruz. Bugün futbol turnuvasının başlangıcı için buradayız. Partimiz yeni bir parti. Teşkilatlarımızın birbiriyle kaynaşması ve da iyi tanıması acısında bu tür sosyal aktivitelere önem veriyoruz. İYİ Parti olarak politik aramada fark oluşturduğumuz gibide futbol aranasında aynı farkı oluşturacağımıza eminiz? ifadelerini kullandı.
Sancaktepe  ilçesinde halı saha tesislerinde düzenlenen futbol turnuvasına İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, İYİ Parti GİK Üyesi Sultan Neslihan Seven, İYİ Parti GİK Üyesi Durmuş Çolak, İYİ Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yaşar Özkan, il yönetim kurulu üyeleri, İBB ve Çekmeköy Belediyesi Meclis Üyesi Bora Kılıç, Sancaktepe Belediyesi Meclis Üyesi Halil Gülyaz, Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk ve Birinci bölge İlçe başkanları hazır bulundu.