İŞDER İş Kokteyli Ticaret Hamleleri Getirecek

İŞDER İş Kokteyli Ticaret Hamleleri Getirecek
YEREL 20.12.2018 23:17:07 4 0
İŞDER Başkanı Murat Çalık 25 Aralık 2018 Salı günü düzenleyecekleri iş kokteylinin üyelerinin ticaret hacimlerini büyütmek, karşılıklı iş potansiyellerini arttırmak ve bölgeye katma değer üretmek adına çok anlamlı bir faaliyet olacağını söyledi.
İŞDER üyelerinin broşür, katalog, kartvizit gibi faaliyet alanlarını tanıtabilecekleri ve fuaye masasının kurulacağı karşılıklı tanışma, kaynaşma ve kartvizitleşme ile alışveriş imkanlarını arayacakları bir iş kokteyli düzenliyor.
İŞDER Başkanı Murat Çalık düzenleyecekleri iş kokteylinin işverenlerin birbirleri arasındaki iş potansiyelini arttırmak, ticaret hacimlerini büyütmek ve bölgeye katma değer sağlamak adına çok anlamlı bir faaliyet olacağını belirterek ?İŞDER işverenlerimizin birbirleri arasındaki ilişkiyi arttırmak, karşılıklı ticaret yapabilmeleri adına böyle bir kokteyle karar vermiştir. Bu kokteyl bölgemizdeki iş insanlarının birbirleriyle kaynaşması tanışması ve iş görüşmelerini arttırması anlamında çok faydalı bir etkinlik olacaktır? dedi.  Çalık bu tür faaliyetlerinin aynı boyutta devam edeceğini ve üyelerinin pazar payını arttırabilecekleri açılımlar sağlayabilecekleri çalışmalara imza atacaklarını söyleyerek ?bölgemizde faaliyet gösteren tüm iş insanlarını bizimle tanışmaya ve bu tür etkinliklerimize katılmaya davet ediyoruz? dedi.