Hilal Mahallesi Gelişen Sancaktepe ilçesinin gözdesi olacak

Hilal Mahallesi Gelişen Sancaktepe ilçesinin gözdesi olacak
YEREL 30.11.2018 00:35:21 1 0
SANCAKTEPE - Sancaktepe Hilal Mahallesi Muhtarı çalışkanlığı ve yardımseverliği ile mahallesinde gönülleri kazanmaya devam ediyor.
Yaklaşan yerel seçimlerde tekrar Hilal Mahallesinden Muhtar Aday olacak olan Muhtar Şaban Özel, sorunları yerinde tespit edip çözüme odaklanıyor. Yeni yapılan okulun önünde yeni açılan sokağa sokak lambalarının takılması için yoğun mücadele veren muhtar Şaban Özel ? Mahallemdeki vatandaşların sorunlarını çözmek beni mutlu ediyor. Gönüller kazanıyor, sıkıntımızı sevincimizi paylaşıyoruz. Bu sevgi parayla pulla olacak bir şey değil.? Diye konuştu.
Hilal Mahallesi Muhtarı Şaban Özel, ? Mahallemde sıkıntıda olan komşum geldi mi, sorununu çözmek için tedarikli olmak lazım. Öyle yapmaya çalışıyorum. Mahallemiz de yaşanan tapu sorunu vardı. O da çözüme kavuşuyor. Hilal Mahallesi gelişen Sancaktepe ilçesinin merkezi olacak ilerde, buna inanıyorum. 3 Köprü bağlantı yolları ve hazırlıkları yapılan çalışmalarla Sancaktepelilerin tercih ettiği bir merkez olacak. Özellikle eğitim alanında gelişmeler ve yapılacak olan okul tesisleri gelişmelerin öncüsü olacak. ? dedi.
Muhtar Şaban Özel ? Mahallemizde ki çalışmalar, birkaç günde yapılacak çalışmalar değil. Bir okul yapıldı, bir yılda bitti ve eğitim öğretim yılına yetişti. Bu da kolay olmadı. Tamamı Sancaktepe Belediyesinin imkanları ile oldu. Bu konuda Başkan İsmail Erdem?in katkısı da büyük oldu. Okulumuzun eksikleri yok mu tabi ki var. Biz mahalleliler olarak eksik var diye şikayet etmiyoruz. Okul bizim okulumuz eksiklerini el birliği ile tamamlamaya çalışıyoruz. Bu arada burada okuyan çocuklarımızda Sarıgazi ve Samandıra bölgesinden geliyor. Yani sadece Hilal Mahallesinde oturanların çocukları okumuyor.  İşte bu yüzden diyorum ki, Hilal Mahallesi Gelişen Sancaktepe ilçesinin gözdesi olacak.? Şeklinde konuştu.
Tevfik Erk / İstanbul