Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, gazetecilere projelerini anlattı

Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü, gazetecilere projelerini anlattı
YEREL 3.03.2019 03:41:57 4 0

SANCAKTEPE - Sancaktepe Ak Parti belediye başkan adayı Şeyma Döğücü, Sancaktepe Yavuzbey tesislerinde gazetecilerle bir araya geldi.

Programa Ak Parti ilçe Başkanı Adil Kandemir, Kadın Kolları Başkanı Sefanur Akça, Gençlik Kolları Başkanı Yunusemre Sağlam, SKM Başkanı Cemalettin Özer, ve Sancaktepe Belediye Basın Müdürü Abdülhamit Kaygısız ve Gazeteciler katıldı. Tanışmanın ardından bir selamlama konuşması yapan AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, ?2008 yılında kurulan ilçemiz Ak Partili belediye ile kasaba görünümünden büyük ve modern bir kent haline geldi. okul, yeşil alan, okul ve parklar konusunda büyük hizmetler getirilmiştir. Hastanemizde büyük bir hizmettir. Ama daha çok yapacağımız işler var. Bundan sonra gönül belediyeciliğine önem verip kalplere dokunacağız? dedi.

AK Parti Sancaktepe Belediye Başkanı adayı Şeyma Döğücü ise, ?Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile Sancaktepe´ye aday gösterildik. Biz yerel seçimlere Sancaktepe´ye kadın eli değdiğini göstereceğiz. Biz insanımıza dokunmak ve gönüllere girmeyi düşünüyoruz. Tabi ki önemli projelerimiz var. Bunların önemlileri ise, millet bahçesi, yaşlılara yönelik butik evler, huzur parkı, hobi bahçeleri, alışveriş merkezi ve yeşil balkonlar gibi sosyal projelerin yanı sıra istihdama yönelik çalışmalarımız da olacaktır. Biz, ?Sancaktepe İstanbul´un kalbi olacaktır´ sloganı ile yola çıkıyoruz." dedi.