Bursa Suuçtu Ekoturizm rotası açıldı

İZODER’DEN ‘DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ’ AÇIKLAMASI

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ NFT SERGİSİ İLE ÜSKÜDAR’I HALKLA BULUŞTURDU

‘4. Ulusal Kadın Sağlığı Kongresi’ Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ev Sahipliğinde Başladı

2. İstanbul Dijital Sanat Festivali Başladı

AYVALIK ANADOLU UYGARLIKLARI MÜZESİ AÇILDI

Çevreciler, Dünya Çevre Günü öncesinde doğayı kirleticilerden temizledi

TÜRKİYE İMSAD’DAN ‘DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ’ AÇIKLAMASI

Antalya’nın ihracatı 10 bin ağaçlık orman olacak

MAYMUN ÇİÇEĞİ DÖKÜNTÜSÜ, ALERJİK DÖKÜNTÜ İLE KARIŞIR MI?

1 MİLYON ÇOCUK SİNEMA İLE BULUŞACAK

TDP’DE TEOMAN MUTLU’YA YENİ GÖREV

117.000 TL’ye Ev Sahibi Olmak Mümkün

GEZDİK GÖRDÜK WOMAN TV de BAŞLIYOR.

60. Yıl Sarıgazi Ortaokulu’nda farklı tekniklerden oluşan sergi düzenlendi

HABERLER

 • BIST 100

  2.444%1,60
 • DOLAR

  16,7493% 0,30
 • EURO

  17,4918% -0,20
 • GRAM ALTIN

  973,27% 0,34
 • Ç. ALTIN

  1605,8955% 0,34

60. Yıl Sarıgazi Ortaokulu’nda farklı tekniklerden oluşan sergi düzenlendi

60. Yıl Sarıgazi Ortaokulu’nda resim öğretmenlerinin birlikte hazırladıkları farklı tekniklerde yapılan çalışmalardan oluşan serginin açılışı yapıldı.
EĞİTİM 4.05.2022 17:45:00 939 0

60. Yıl Sarıgazi Ortaokulu’nda resim öğretmenlerinin birlikte hazırladıkları farklı tekniklerde yapılan çalışmalardan oluşan serginin açılışı yapıldı.
Sergide 10-14 yaş arası çocukların hayal dünyalarında özgürce yarattıkları bir çok türde çalışmaya yer verilmesi dikkat çekiciydi. Çocukların zihinsel, bedensel ve duygusal gelişimine katkıda bulunan ve onların estetik bakış açısını geliştiren görülmeye değer bir sergi gerçekleştirildi.
60. Yıl Sarıgazi Ortaokulu resim öğretmenleri Özlem Yıldız Sarıkuş ve Gülhan Kulak’ın öğrencileri ile birlikte hazırladıkları farklı tekniklerde yapılan çalışmalardan oluşan sergi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş ve Okul Müdürü Mesut Demirbilek eşliğinde açıldı. 

Serginin açılışına katılan Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş sergi de emeği geçenlere teşekkür etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş ; “ Okulumuzda düzenlenmiş olan bu nadide resim sergisinin hazırlanışında emeği geçen okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve maharetli parmaklara sahip olan kıymetli öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk derki; sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir. Öğrencilerimizin yeteneklerini bu sergi vesilesiyle tekrar görme imkanını bulduk.” dedi. 

Okul Müdürü Mesut Demirbilek, serginin açılışına katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş’a,  serginin düzenlenmesinde emek harcayan Özlem Yıldız Sarıkuş ile Gülhan Kulak’a ve sergiye değer katan çalışmaları gerçekleştiren öğrencilerle birlikte emeği geçenlere teşekkür etti.
Tevfik Erk / İstanbul